Koła różańcowe

W parafii Szydłów jest  5 Kół Różańcowych dorosłych i 2 Podwórkowe Koła Różańcowe Dzieci. Do Każdego Koła różańcowego należy 20 osób, z których każda odmawia codziennie jedną dziesiątkę Różańca świętego, w każdym miesiącu inną. W ten sposób jedno Koło Różańcowe odmawia cały Różaniec, oddając cześć Najświętszej Maryi Pannie, powierzając Bogu przez Jej wstawiennictwo swoje własne sprawy i modląc się w intencjach wyznaczonych przez Ojca Świętego.
Podwórkowe Koła Różańcowe Dzieci  istnieją w Szydłowie i w Solcu.
Koła Różańcowe Dorosłych są w Gackach (2 Koła) , w Szydłowie (2 Koła) i w Solcu

Koło Różańcowe nr 1 w Szydłowie:

1. Genowefa Mazanka ? zelatorka
2. Irena Arendarska
3. Stanisława Bania
4. Gabriela Białkiewicz
5. Jadwiga Dulińska
6. Danuta Gardyńska
7. Wanda Grabiańska
8. Maria Kapral
9. Zofia Klamczyńska
10. Jadwiga Kluszczyńska
11. Matylda Kluszczyńska
12. Stanisława Kluszczyńska
13. Wincentyna Litwin
14. Maria Poniewierska
15. Stanisława Pytowska
16. Stanisława Stachacz
17. Stanisława Sapalska
18. Irena Sibila
19. Julia Wujcik
20. Helena Wujcikowska

Koło Różańcowe nr 2 w Szydłowie

1. Sajkiewicz Helena ? zelatorka
2. Rózga Stanisława
3. Mazur Kazimiera
4. Cecot Natalia
5. Piwońska Wiesława
6. Lubelska Genowefa
7. Gardyńska Lidia
8. Janecka Barbara
9. Połońska Stanisława
10. Gardyńska Helena
11. Nowicka Regina
12. Lech Regina
13. Trelińska Lucyna
14. Gardyńska Maria
15. Gardyńska Stanisława
16. Kluszczyńska Maria
17. Maskiera Maria
18. Nobisiewicz Wiesława
19. Gardyńska Janina
20. Białkiewicz Bożena
 
Koło nr 1 ? Gacki

1. Janina Samiec
2. Jadwiga Jaros
3. Maria Klusek
4. Władysława Rak
5. Waleria Rak
6. Lucyna Jaros
7. Władysława Palmąka
8. Elżbieta Góra
9. Adela Stróż
10. Sabina Misterkiewicz
11. Władysława Bień
12. Zofia Rozborska
13. Zofia Mazur
14. Genowefa Zawada
15. Feliksa Makowska
16. Maria Szałek
17. Janina Król
18. Zofia Kula
19. Kazimiera Samiec
20. Urszula Staszewska

Koło nr 2 ? Gacki

1. Zuzanna Misterkiewicz
2. Helena Sojda
3. Cecylia Cecot
4. Bożena Klusek
5. Genowefa Opas
6. Kazimiera Cecot
7. Regina Zielińska
8. Stanisława Boś
9. Irena Kuca
10. Pelagia Chaczyk
11. Maria Sojda
12. Janina Długosz
13. Natalia Palmąka
14. Janina Korczak
15. Zofia Kisioł
16. Maria Cecot
17. Wiesława Samiec
18. Teresa Rozborska
19. Jadwiga Zawada
20. Anna Pabian
 
Solec Stary

1. Patrzałek Helena - zelatorka
2. Paździoch Grażyna - zastępca
3. Cecot Krystyna
4. Gwiżdż Maria
5. Fit Regina
6. Kula Cecylia
7. Kuracińska Henryka
8. Majka Krystyna
9. Ogórek Longina
10. Patrzałęk Danuta
11. Patrzałek Krystyna
13. Pasternak Janina
14  Suchojad Kazimiera
15. Suchojad Maria
16. Suchojad Natalia
17. Wójcik Bożena
18. Wójcik Helena
19. Wójtowicz Stefania
20. Wiewiór Maria